Így aztán nem látszik a lepusztult homlokzat, amely majd a tatarozást követően megújul az épülettel együtt butik irodaház jelleggel.
Tavaly 10 ezer euro/hó volt a bérleti díja a 994 nm épületnek. "...az 1884-es homlokzatot nem más tervezte át a két világháború közötti historizálás – jelen esetben inkább a neoreneszánsz jegyében – mint Hajós Alfréd (1922). A Budapesti Fővárosi Levéltárban található tervek elérhetőek online is, melyekből kiderül, hogy az épülettömb hátraugratott ráépítését is a két világháború között kivitelezték (a tervek 1928-as megjelölésűek) Sorg Antal tervei alapján. A következő meglepetés ezek után nem más, hogy az épület Paul Pál után valaha annak a Dreher Jenőnek a tulajdonában ált, aki az 1930-as évekre vállalati terjeszkedésével konkrétan világhírűvé tette a Dreher-Haggenmacher Első Magyar Részvényserfőzde Rt-t."
Karolina: "...Valójában egy leginkább fürdőruhákhoz használt, könnyen vágható, varrható, illetve tisztítható textil, ami nyilvánvalóan hosszú ideig rejti majd el az elmúlt években jórészt építési háló alatt felsejlő homlokzatot...."